Bae şeyhi. Katar Şeyh'i Abdullah BAE'de alıkonuldu

Katar Şeyh'i Abdullah BAE'de alıkonuldu

Bae şeyhi

Kent şehrindeki prestijli Tonbridge School'da eğitim gören Şeyh Halid, Londra'daki Imperial College'da Fransızca ve İspanyolca öğrendi. Şeyh Halid'in doğduğu Şarika kentinde üç gün ulusal yas ilan edilirken, bayraklar yarıya indirildi. Ayrıca metamfetamin bağımlısı olduğu da söylenen şeyh için çalışanları şunları söyledi: ''Tavırları gerçekten dengesiz olurdu. Sultan bin Muhammed El-Kasimi'nin oğlu Şeyh Halid bin Sultan El-Kasimi,Londra'da uyuşturucu partisinde öldü'' haberini okuyunca duruma fazla da şaşırmadım. Genç çiftin hayali 22 ülkeden geçerek 15 bin kilo metre yol gidip Olimpiyatları takip etmek istiyorlardı.

Nächster

'Katar şeyhi BAE'de alıkonuldu' iddiası

Bae şeyhi

Çok sayıda kişi 1999 yılında 24 yaşındaki bir başka oğlunu da kaybeden baba Şeyh Halid bin Sultan el Kasımi'ye taziye mesajlarını iletti. İngiliz The Sun, El Kasimi'nin ölmeden önce de uyuşturucu ve seks partisi düzenlediği iddia etti. Video kaydının ya da alıkonulmanın zamanına ilişkin bilgi verilmedi. El Maktum'un eşi Haya Bint Al-Hussein aynı zamanda Ürdün Kralı Abdullah'ın kız kardeşi. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı dünya içine kapanmaya devam ediyor.

Nächster

BAE’de Katar Şeyhi'ne gözaltı skandalı

Bae şeyhi

Şu anda engellenmiş durumdayım, bana çıkmamamı söylediler. Biriktirdikleri paranın bir kısmıyla, arazi otomobillerini yaşam alanına dönüştüren çiftin amacı gidecekleri yol boyunca araçlarında yaşamaktı. Binlerce kişi sosyal medya üzerinden Şeyh ve ailesine başsağlığı diliyor. Şeyhin oğlunun ölümü üzerine emirlikte 3 günlük yas ilan edildi, bayraklar yarıya indirildi. Bazı kaynaklar, Kasımi'nin ölü bulunduğu evde uyuşturucu kullanıldığını ve seks partisi yapıldığını söyledi. Şeyh Halid bin Sultan El-Kasimi, Birleşik Arap Emirlikleri'nin Şarika kentinde dünyaya geldi, dokuz yaşında İngiltere'ye taşındı.

Nächster

Seks partisinde ölen şeyh hakkında şok eden iddia

Bae şeyhi

Kasımi, 3 hafta önce Londra moda haftasında koleksiyonunu sergilemişti. Londra polisi iddiayı ne doğrularken ne de yalanladı. Hırvatistan sınırına geldiklerinde seyahat kısıtlamaları sonucu geri döndü. Bosna Kurbanları'nın mezarlığını tam sayfa yayımlarken, Akademiyi yerden yere vurdu. Yola çıkmadan önce evlerini de kiralayan çift, bir aydır arabada yaşıyor.

Nächster

Dubai şeyhi, Twitter CEO'sunu ağırlayıp, hesap açtığını duyurdu

Bae şeyhi

İsveç'in en büyük siyasi gazetesi Dagens Nyheter, Nobel Ödülü'nün verileceği gün en ağır manşetle çıkarken, İsveç Kralı'nın ödülü Hanke'ye vererek Akademisi'nin Bosna Soykırımı normalleştirdiğine dikkat çekti. Aile, ölümü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Abdullah, geçen ağustos ayında Suudi Arabistan ile Katar arasındaki hac krizinde ara bulucu rolüyle gündeme gelmişti. Arap ülkelerin yer altı zenginliklerini Batı ülkelerinde zevki sefada yiyen insanlar mı? İngiliz yayın kuruluşu The Sun'ın haberine göre Halid bin Sultan el Kasımi'nin cansız bedeninin bulunduğu Knightsbridge'deki evinde uyuşturucu madde bulundu. Nedeni henüz netleşmeyen trajediye ilişkin herhangi bir gözaltı işlemi yapılmadı.

Nächster

Dubai emiri El

Bae şeyhi

Birleşik Arap Emirlikleri'nin Şarika kentinin yöneticisi Dr. Emirlik'in Cumhurbaşkanlığı İşleri Bakanlığı tarafından taziye mesajı yayınlandı. Bu saçma kararı bir aydır yakından takip eden biri olarak şunu söyleyebilirim, bu skandala en fazla dünyadan tepki, Türkiye, İsveç ve Bosna Hersek ve Balkan ülkelerinden geldi. Şeyh Sultan bin Muhammed el Kasımi, oğlunun cenaze töreninin fotoğraflarını resmi Instagram hesabından paylaştı. Katar merkezli Al Jazeera kanalında yer alan habere göre, Şeyh Abdullah bin Ali, bir video kaydında Abu Dabi Veliahtı Şeyh Muhammed bin Zayid tarafından misafir edildikten sonra alıkonulduğunu ileri sürdü. Burada İsveç basını ve kamuoyunun büyük bir bölümünü kutlamak lazım, Handke'ye Nobel Edebiyat Ödülü veren İsveç Kraliyet Bilimler Akademisi'ni bir aydır Türkiye'deki gibi yerden yere vurdular.

Nächster

Dubai Şeyhi'nin karısı kaçtı!

Bae şeyhi

Sultan bin Muhammed El-Kasimi'nin oğlu Şeyh Halid bin Sultan El-Kasimi, Londra'daki evinde ölü bulundu. Dün, Kral Faysal Camii'nde düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı büyük bir törenle toprağa verilen 39 yaşındaki El Kasımi'nin, ölmeden önce yöneticilik yaptığı erkek giyim firmasının çalışanları konuştu. Gazeteye konuşan kaynaklar, 39 yaşındaki erkek giyim markası sahibi Kasimi'nin ölü bulunduğu evde uyuşturucu kullanıldığını ve cinsel ilişki partisi yapıldığını söyledi. Sharjah Emiri Şeyh Sultan bin Muhammed el Kasımi'nin Londra'da yaşayan ve moda tasarımcısı olan oğlu Şeyh Halid bin Sultan el Kasımi geçtiğimiz gün Londra'da hayatını kaybetti. Habere göre Halid bin Sultan el Kasımi'nin ölümü sebebiyle iç soruşturma başlatıldı ve sürecin gizlilikle yürütülmesi talep edildi. Suudi yetkililer yaptığı açıklamada koronavirüs salgını sebebiyle sokağa çıkma yasağının uzatıldığını duyurdu.

Nächster