Barmská kočka. Barma posvátná (kočičí plemeno): popis, fotografie a charakter

Barmské kočky, CZ*De Cesaris

Barmská kočka

Mohou pocházet ze světle žluté až tmavé jantarové barvy. Značná rivalita může panovat i mezi sourozenci. Bengálská kočka Toto plemeno bylo vyšlechtěno nejen z důvodu získání divokých vlastností kočkovité šelmy a současně přátelskosti domácí kočky, ale také z důvodu, že divoká bengálka je imunní na leukémii, které jsou ostatní kočky velmi náchylné. Malé plemeno není jediným výsledkem rozmnožovací práce s barmskými. Kmenová práce v tomto případě by měla být dobře promyšlená a zodpovědnost za její výsledky spočívá v několika málo školkách, které si tak vysoko cení své pověsti.

Nächster

Barmská kočka: inteligentní a temperamentní

Barmská kočka

Černá, čokoládová, červená, modrá, lila, krémová, želvovinová, čokoládově, modře, lila želvovinová, bílá nebo želvovinová zabarvení. Vlasy na těle by měly mít stejnoměrně jasný tón a kontrastní barvy jsou soustředěny ve formě značek. Barma je stvoření které si s vámi rádo povídá, je rádo u každé domácí práce a využije každou příležitost k tomu mít co nejvíce vaší lásky a pozornosti. Pro výstavní úpravu nádherného svršku může být užitečná štětina z přírodních štětin, která netvoří elektřinu břemena, ale dodává jí další objem a šarm. Krk je dobře vyvinutý, krátký. V našem chovu nedochází k časté obměně chovných jedinců, naše možnosti jsou omezené a proto si do chovu musíme kočičky velmi dobře vybírat. Nadšení chovatelé však pomocí dovozu z Irska a ze zemí Britského společenství chov opět obnovili.

Nächster

BARMSKÁ KOČIČKA s PP, prodám, na prodej

Barmská kočka

Srst je krátká, téměř bez podsady, s výrazným leskem. Čelo je konvexní, v profilovém světle je vidět zastávka. Moderní genetické studie nejsou tak romantické, ale potvrzují: toto plemeno pochází z Barmy. Zajímavost Zajímavostí o tohoto plemeno je to, že většina britských krátkosrstých má krevní skupinu B. Na facebookové stránce i v naší skupině najdete další fotky a videa koťátek. Hmotnost dospělého zvířete je 5-6 kg a kočky jsou výrazně menší než kočky. Oni mají rádi děti a jsou nejvíce přizpůsobené kočky pro rodinný komfort a každodenní život.

Nächster

BARMSKÁ KOČKA s PP

Barmská kočka

Bombayské kočky jsou neuvěřitelně krásné - výsledkem přechodu americké krátkosrsté barvy a barmské čisté černé barvy. Nejde však o nejjednodušší úkol - vybrat kvantitativně a kvalitativně všechny potřebné součásti pro správnou výživu - a nezkušený majitel se jí s úspěchem sotva vyrovnat. Čokoláda - zástupci tohoto druhu jsou velmi podobní předchozím, ale mají tmavší čenich. Její vlasy získaly zlatý závoj a tlapky se ztmavly, ale kde se dotýkaly mravencův hrudníku, zůstaly sněhově bílé rukavice a Singhovy oči se staly safírovými. Ráda s námi spí v posteli s hlavou na polštáři. Pozdější pečeť této barvy byla uznána jako tenké plemeno nebo nádrže. Péče a zdraví Vyžadujte zvláštní pozornost zubů a nosu.

Nächster

Kočičí plemena, plemena koček, rasa koček, kočičí rasy

Barmská kočka

Po incidentu zůstala věrná kočka poblíž majitele po dobu šesti dnů a sedmého, bohužel zemřela. Siamské kočky mají charakteristické zbarvení — obličej, tlapky a ocas jsou tmavé a tělo má světle čokoládově hnědé zbarvení. Péče a údržba Nejdůležitější věcí, kterou si majitelé pamatují, je, že barmské kotě není schopné žít na ulici a že velmi miluje teplo. Přes své kompaktní rozměry má vynikající svalstvo. Komplex je silný, dobře vyvinutý sval. Barma načechraný ocas vždy nosí vítězství, vyvýšený a vyjadřuje je vždycky dobrou náladou.

Nächster

Inteligentní barmská kočka je učenlivý mazlík se složitou povahou

Barmská kočka

Barva očí nejmenší jasně modré, do třetího měsíce se stává trochu jasnější a pak ztmavne znovu. Středně velké a svalnaté tělo barmské kočky má silný hrudník a je zakulacené. Údajně měla být, stejně jako posvátná kočka birma, v Barmě uctívána buddhistickými mnichy jako posvátné zvíře. Podle některých zpráv mnozí mnichové věřili, že v tomto zvíře se lidé převtělují. Špičaté uši, malé, nastavené mírně pod úhlem.

Nächster