Fudbal dnevni rezultati. Rezultati uživo košarka

Rezultati odigranih fudbalskih utakmica

fudbal dnevni rezultati

Kraj Milojevićeve ere u Zvezdi Posle 897 dana na klupi Crvene zvezde, Vladan Milojević je odlučio da stavi tačku na ovaj, za njega ubedljivo najuspešniji period u trenerskoj karijeri, tokom kog je osvojio dve titule prvaka, izborio plasman u Ligu Evrope i dva puta u Ligu šampiona sa crveno-belima. U grupi sa nade za plasman na treći Mundijal izgubljene već nakon prvog meča u gde je domaća selekcija ostvarila pobedu od 4:0. Stižu vam neke vesti koje ste očekivali. Kretanjem po našoj web stranici prihvatate da nam dozvolite upotrebu kolačića u skladu sa našom i. Moguće je da imate manje probleme u komunikaciji s voljenom. Posle dva produžetka rezultat je ostao nepromenjen.

Nächster

Livescore fudbal: Italija livescore

Pred 40000 navijača na Vembliju, ponovo su blistali Bobek i , a u strelce se, još jednom, upisao i Franjo Volfi, pa je Jugoslavija rezultatom 3:1 izborila prvu Olimpijsku fudbalsku medalju. Za samo 12 dana zbrisala je s lica zemlje. Ovo je, ujedno, bilo i poslednje takmičenje pre početka. Evropske reprezentacije bile su podeljene u devet grupa: jedna sa četiri reprezentacije, tri sa tri i pet sa samo dve selekcije. U prvom meču deklasirana je sa čak 10:1 što je, do danas, ostala jedna od dva najubedljivija trijumfa. Fulam je prosle sezone ispao iz lige, promenili su 3 trenera, naseg Jokana realno prerano odpustili.

Nächster

Stranice se automatski osvežavaju tako da imate uvek ažurirane podatke o fudbalskim rezultatima. Na ovom prvenstvu našlo se trinaest reprezentacija, raspoređenih u četiri grupe - jedna je bila sačinjena od četiri, a ostale od po tri reprezentacije. Tuzla City vs Borac Banja Luka- 03. U ovom meču pažnju na sebe skreću i igrači koji su, polako, postajali ubojit tandem, baš kao što su to, pre rata, bili i. Takođe, reprezentaciji su se priključili i fudbaleri koji su uveliko gradili svoju internacionalnu karijeru: i iz francuskog kluba Set, kao i koji je još. Solidno odigrala i na kraju ostvarila primarni cilj i izborila opstanak.

Nächster

Mozzart :: Sportski Rezultati

Monpelje je trijumfovao rezultatom 11:0, a je postigao devet golova. Stjepan Bobek je za debitovao. Ponovo su u prvom kolu dobili jednog od glavnih favorita za zlatnu medalju,. Mesec dana posle kapitulacije u je odigrana prva fudbalska utakmica. Ipak na prvo reprezentacija Jugoslavije otišla je u oslabljenom sastavu, bez hrvatskih fudbalera. Šestog aprila , uoči samog početka prvenstva države u , se sa svojim saveznicima obrušila na našu zemlju. Pregled rezultata završenih košarkaskih utakmica za 7 dana i raspored za predstojeće košarkaske utakmice u narednoj nedelji.

Nächster

Rezultati uzivo fudbal

Ovo prvenstvo obeležila je tvrda i gruba igra, kao i pojava stila koji će krasiti Italijansku reprezentaciju narednih godina - Katanaćo u prevodu: katanac. Za reprezentaciju Jugoslavije igrao je. U grupi jedan zabeležena su dva remija, sa 1:1 i 3:3. Umesto njega, ekipu će u narednom periodu voditi Dejan Stanković. VfL Wolfsburg vs Oleksandria- 19. To je rezultiralo smenom selektora, pa je na to mesto, pred početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, postavljena dojučerašnja legenda reprezentacije,.

Nächster

Na polju ljubavi vam se dešavaju zanimljive promene. U drugom kolu, još lakše, savladana je sa 4:1. Žreb za četiri završne grupe je obavljen 1958. Takođe, velik broj zemalja je iz finansijskih razloga morao odustati od slanja velikog broja sportista ili uopšte nije učestvovao u igrama, tako da je u upoređenju sa prethodnim igrama broj takmičara bio dvostruko manji. Ukupan koeficijent Mogući dobitak Naknada {0}%: Ulog: Uplata: Mogući dobitak Odigrani sistemi Sistem Kvote i dobitak su promijenjivi. Jugosloveni su postigli i treći gol, koji im je sudija poništio zbog ofsajda u prvom poluvremenu.

Nächster

Fudbal uživo, livescore

Do završne faze Kupa Nacija, tj Evropskog prvenstva 1968. Poznato je mnogima da ovaj klub iz okoline Tuzle ima jakog i mocnog sponzora Azmira Husica,biznismen koji je u. Golovima i još u prvom poluvremenu, nije data šansa da se plasiraju u borbu za zlatnu medalju. Svetsko prvenstvo 1986 — tehnički izveštaj. Možda su zato ocekivali i više, posebno nakon što su trijumfovali protiv Kelna na domacem. Plavi su imali mnogo sreće u žrebu tada nakon produžetaka nisu izvođeni jedanaesterci , a fortuna ih je poslužila i kada je u pitanju protivnik u finalnom susretu.

Nächster

WWin rezultati

Na premijernom meču u grupi, 4. U oba polufinala utakmice su završile neuobičajeno visokim rezultatom 6:1. Za razliku od prošlog, ispravljen je, preočigledan, nedostatak trećeg susreta u grupi, a broj učesnika završnog turnira ostao je nepromenjen. Nakon dva produžetka pobednika nije bilo, a kako se tada nisu izvodili jedanaesterci, bio je zakazan novi susret, dva dana kasnije. Iako je ostvarila sjajan rezultat na Svetskom prvenstvu u to nije izazvalo veće interesovanje kod američke publike čija je verzija fudbala bila, još tada, mnogo popularnija. Jugosloveni su, mećutim, iznenadili favorita u prvoj utakmici grupe. U ponovljenom meču, je poveo već u šestom minutu, ali je rezultat, do kraja prvog poluvremena, preokrenuli i u razmaku od samo deset minuta.