Kino čáslav. Kino Miloše Formana

Kino Čáslav: Podfukářky

Kino čáslav

Tato data jsou anonymní a poskytují nám skvělou zpětnou vazbu, jak lidé používají náš web, abychom mohli jeho obsah vylepšovat. Statistiky o návštěvnosti: abychom věděli určit pro vlastní potřeby a pro potřeby našich reklamních partnerů, kolik lidí navštívilo naše stránky. Vstupenky mám rezervované - V případě, že dané vstupenky máte rezervované, opakujte prosím platbu po uplynutí 30 minut. Vstupenku může zákazník zakoupit přímo v provozovně Provozovatele. Vstupenky mám rezervované - V případě, že dané vstupenky máte rezervované, opakujte prosím platbu po uplynutí 30 minut. Nedostatek času do začátku představení - V případě, že je do začátku představení už málo času, nahlaste v pokladně Variabilní symbol nákupu a naši pokladníci Vám vydají klasické papírové vstupenky.

Nächster

KINO 99

Kino čáslav

Pro řešení sporů mezi Prodávajícím a Kupujícím je místně příslušný obecný soud Prodávajícího, pokud právní předpis nestanoví jinak. Vstupenky nemám rezervované - V případě, že dané vstupenky nemáte rezervované a o představení je velký zájem a očekává se brzké vyprodání představení, doporučujeme Vám nečekat a zakoupit si jiná místa. Proto byly Vámi obsazena místa uvolněné do dalšího prodeje a nákup vstupenek je třeba zopakovat. Stačí, když na vstupu do sálu ukážete na svém mobilu e-mail se vstupenkou. Na naší webové stránce máte možnost zakoupit vstupenku přes internet a okamžitě ji zaplatit platební kartou nebo převodem. V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi. Údaje, které budou sloužit pro úhradu kupní ceny elektronické vstupenek, jsou poskytovány přímo společnostem provozujícím zabezpečené internetové platební brány a Provozovatel nemá k těmto údajům přístup.

Nächster

Kontakty

Kino čáslav

Na výběr máte z několika barevných a tematických motivů, které můžete zkombinovat podle sebe. Klademe důraz na vztahy mezi lidmi a městem a na vztahy mezi lidmi navzájem. Plastová dárková karta je zabalena v pěkném obalu a jejím posláním je někoho potěšit. Čáslav - Čáslavské letní kino vůbec poprvé v historii odstartovalo 3D projekci. Najdete v ní náš program a víte přes ni vstupenky koupit i darovat. Všeobecné obchodní podmínky upravují smluvní vztahy a z nich plynoucí závazky mezi Dusíkovo divadlo Čáslav, s. Pokud v e-mailové zprávě, kterou jste obdrželi spolu se vstupenkami, není uvedeno jinak, tak vstupenky není třeba vytisknout a postačí, když se při vstupu do sálu prokážete mobilním telefonem se staženou rezervací vstupenek s čitelným čárovým kódem.

Nächster

Kino Miloše Formana

Kino čáslav

Tyto údaje jsou chráněny v souladu se všeobecnými podmínkami provozovatelů těchto zabezpečených internetových platebních bran. Za tento čas musí banka platbu ověřit, zpracovat a zaslat nám potvrzení o zrealizované platbě. Více informací o těchto nastaveních najdete v nápovědě pro Váš webový prohlížeč nebo zařízení. Hlavním cílem projektu je podněcovat sounáležitost mezi obyvateli města a tím pomoci upevňovat čáslavskou komunitu. Využijte platbu kartou - V případě, že technická odstávka banky bude trvat delší dobu, můžete při nákupu využít Platbu kartou.

Nächster

TV Čáslav

Kino čáslav

E-mail se vstupenkami se může nacházet v různých složkách - Zkontrolujte si prosím všechny složky doručené pošty, včetně Spamu, Nevyžádané pošty, Reklamy, Sociálních sítí apod. Rezervovat vstupenku na další představení může až po ukončení rezervace, kterou předtím začal. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Vstupenkou se rozumí jedna vstupenka nebo více vstupenek, které si zákazník rezervuje a zaplatí na pokladně Prodávajícího. Po uvolnění přeplněné poštovní schránky Vám systém automaticky odešle vstupenky ještě jednou. Provozovatel se zavazuje, že uvedená osobní data jsou považována za přísně důvěrná a nebudou nikdy prodána nebo převedena na někoho jiného.

Nächster

Informační středisko Čáslav turistické informační centrum

Kino čáslav

Podrobný program čáslavského letního kina neleznete! Proto byla Vámi obsazena místa uvolněná do dalšího prodeje a nákup vstupenek je třeba zopakovat. Rozhodné právo, soudní místo a mimosoudní řešení spotřebitelských sporů 1. Pro řešení sporů mezi Prodávajícím a zákazníkem je místně příslušný obecný soud Prodávajícího, pokud právní předpis nestanoví jinak. Pro smluvní vztah mezi Prodávajícím a Kupujícím je rozhodující verze Všeobecných obchodních podmínek platná v den uhrazení platby kupní ceny za vstupenku. Platnost rezervace je u filmového představení 30 minut před začátkem. Elektronickou vstupenkou se rozumí jedna elektronická vstupenka nebo více elektronických vstupenek, které si zákazník objedná a zaplatí přes internet.

Nächster

Informační středisko Čáslav turistické informační centrum

Kino čáslav

Slavnostní okamžik, spojený s losováním vstupenek o ceny, pomyslně zahájil novou éru tohoto kina. Elektronická vstupenka se rovněž stává neplatnou, jestliže z ní nejsou patrné údaje potřebné pro její kontrolu nebo byla pozměněna dodatečnými úpravami. Omlouváme se za vzniklé komplikace a nepříjemnosti, avšak chování bank a jejich případné technické odstávky neumíme ovlivnit. Při koupi vstupenky na pokladně provozovny Provozovatele vybírá zákazník z dosud volných vstupenek nebo si vstupenku může nezávazně rezervovat přes internet a poté zaplatit a vyzvednout na pokladně Provozovatele. Vstupenkou se rozumí jedna vstupenka nebo více vstupenek, které si Kupující koupí a zaplatí na pokladně Prodávajícího. Vstupenky nemám rezervované - V případě, že dané vstupenky nemáte rezervované a o představení je velký zájem a očekává se brzké vyprodání představení, doporučujeme Vám zakoupit si jiná místa a použít přímo platbu kartou namísto bankovního převodu. .

Nächster