Lenka skopalová. Zlaté dítě kinodabing

Lenka Skopalová

Lenka skopalová

A tak, když si kluci půjčí motorky a vyrazí na cestu po ostrově, já jenom trnu strachy. Lhala bych, kdybych řekla, že vždycky bylo posvícení. Poté se objevila ve filmu Modrá planeta, kde se setkala s. Dlouho jim však vztah nevydržel. První představení, které jsem v Činoheráku viděla, byl Ten, který dostává políčky.

Nächster

Rozkvetlé konvalinky

Lenka skopalová

Jaroslav měl na starých magnetofonových kotoučích záznamy skoro všech představení z doby, kdy byl uměleckým šéfem Činoherního klubu. Když onemocněla Líba Šafránková, obsadil mě do inscenace Povídky z Vídeňského lesa. Díval jsem se na ni jako na svatý obrázek. Ivanova jsme hráli v Budapešti a ve Španělsku. Líbilo se mi, že máme stejný pohled na svět. Když jsem si přečetla Vodníky, tak jsem si vůbec nedovedla představit, co se z toho dá udělat.

Nächster

Lenka Skopalová — Činoherní klub

Lenka skopalová

S batůžkem na zádech jsem během hereckého začátečnického života obešla pár divadel a zakotvila v Činoheráku. Hraje v pražském divadle Disk. Do hereckého angažmá v Činoherním klubu vstoupila v roce 1987. Vzájemné hodnocení práce mezi partnery vnímá jako přirozenou součást zdravého vztahu. Divadlo pro něj mělo obrovský smysl. Dále potom v šestém díle seriálu Hraběnky na Čt1. .

Nächster

Lenka Skopalová — Činoherní klub

Lenka skopalová

V Ústí mě taky poznal Láďa Smoček. Ale na lidi, kteří se ztratili z tohoto divadla a pozemského bydlení, nezapomenu nikdy. Strauss: Zhanobení , Dcera 2+1 s Miroslavem Donutilem, Česká televize , Lucie 3+1 s Miroslavem Donutilem, Česká televize , Anette To horké léto v Marienbadu, film J. Hrubín: Romance pro křídlovku, režie Ivo Krobot byla již zakázána, protože se tehdejším mocipánům nezamlouvala její ideologie. Člověku se strašně uleví, když si tohle uvědomí. Povídají si s místními lidmi, chodí do obyčejných taveren, protože vědí, že jen tam dostanou pravé řecké jídlo a pití.

Nächster

Zlaté dítě kinodabing

Lenka skopalová

Nejraději to mají na Krétě, kde byli už třikrát. Díky svému řeckému příteli mají možnost bydlet v domečku poblíž olivového háje, jen ve společnosti oslů, slepic, slunce a krásného moře. Kůň dovede všestranně lichotit a získávat tak přívržence a obdivovatele. U nás doma je to totiž tak, že je nám líto nechat si ho jen čtrnáct dní, to nám přijde jako plýtvání, takže máme vánoční stromeček vždycky až do té doby, než tzv. Greene: Moc a sláva , Charlotta W. Špinar: Bratři Karamazovi Absolventské inscenace plánované po září 2007: Patnáctka 2 - Láska vole P.

Nächster

Lenka Skopalová

Lenka skopalová

Pepíčkovi za to dík, že dokázal pro nás herce udělat hezkou atmosféru. A když se v divadle daří a herci drží spolu, každý má potřebu se tam aspoň na chvíli ukázat. Faulkner: Divoké palmy , Ismena Sofoklés: Antigona , Číča G. Výrazné je působení Svatopluka Skopala v oblasti filmového a televizního dabingu. Svatopluk Skopal se narodil v Kutné Hoře, vyrůstal v Praze. Jenže kvůli karanténě si musela poradit sama! S přítelem a prvorozenou dcerkou Jasmínkou už se těší na dalšího člena domácnosti. Repliky z těch představení si pamatuju dodneška.

Nächster

Lenka Zahradnická

Lenka skopalová

V době, kdy jsem byla v Ústí, se tam za Jaroslavem sjížděl Činoherák. Moje generace měla štěstí na dobu, kdy v televizi nebylo nic. Přece jen dvacet let, to už je kus života. Málková: Daniel Ježíš Baťa , Komtesa de Crouseilles V. Po dostudování odešla do Ústí nad Labem. Já mám obavu, že když dnešní televizní diváky zahltíme na divadle komplikovanějším příběhem, tak ho nebudou vnímat. Při první čtené zkoušce mě Petr Nárožný přivítal slovy: ,,Aaaa, přišla Julie z Vinohrad.

Nächster

Rozkvetlé konvalinky

Lenka skopalová

Nevěsta v šestém měsíci Záhy spolu začali bydlet, ale Svatoplukovi se do další svatby zpočátku nechtělo. A už dokonce ví, co s její rolí provedou. Myslím si, že úspěch Sexu a Vodníků je v tom, že jsou to obyčejné příběhy. Já bych to vnímala tak, že když si toho neváží, tak si zároveň neváží ani mě. Představitelka Hedviky Lenka Zahradnická 34 totiž otěhotněla. Lenka Skopalová byla dvakrát vdaná. Jenom když jsme slavili dvacáté výročí, řekl jsem si, že by to chtělo něco většího, a tak jsem Lence koupil prsten.

Nächster