Pizzerie tušť. Pizzerieukouzelnika

Dovolená s dětmi v ČR

Pizzerie tušť

Od počátku jsme chtěli vytvořit stylové nekuřácké prostředí, kde bychom našim zákazníkům nabídli široký výběr naší pizzy a dalších specialit. Venkovní vyhřívané prostory lákají k odpočinku u dobrého pití po náročném dni. Rajčatová omáčka, mozzarella, vepřové maso, uzený sýr, paprika, žampiony, kukuřice,parmazán, bazalka. V okolí kempu se nachází velká pískovna pro koupání a vodní sporty. Milovníci sportu ocení volejbalové hřiště, pingpongový stůl nebo travnatý povrch třeba pro fotbálek.

Nächster

Pizzerie Krásné Pole

Pizzerie tušť

V naší restauraci můžete využít wifi zdarma Ze specialit naší české nebo italské kuchyně si zaručeně vyberete. Ubytování u nás najdou vodáci, cyklisté a přímo ideální je i pro rodinou dovolenou s dětmi, které jsou po celou dobu pobytu na vzduchu a v přírodě. Naše pizzerie vám nabízí příjemné posezení, výbornou pizzu, saláty, zmrzlinové poháry. Díky bezplatné wifi můžete sdílet své zážitky s celým světem. Ubytování pro školy, školy v přírodě Nabízíne ubytování na Třeboňsku pro školy v přírodě a školní výlety na Třeboňsku. Příjemný večer strávíte v útulném prostředí s vytříbenou českou nebo italskou kuchyní, kterou pro Vás chystáme vždy z čerstvých regionálních surovin.

Nächster

Ubytování Třeboňsko, kemp Jižní Čechy, levné ubytování v chatkách na Třeboňsku

Pizzerie tušť

Čeká na Vás stylové vnitřní i venkovní posezení a široká nabídka pizzy a jiných specialit. Jen 50 m od kempu najdete vyhlášenou pizzerii. České-hospůdky se snaží dodatečně tyto údaje ověřovat. Rajčatová omáčka, mozzarella, šunka, slanina, salám, vajíčko, tabasco, oregano. Kapacita vnitřních prostor je 90 míst a letní venkovní terasa nabízí příjemné posezení pro 80 hostů. Kempování na Třeboňsku najdete u nás ve stanu, v chatce, v obytném automobilu nebo obytném přívěsu, máme připraveny i pokoje ve zděné budově - ubytování v soukromí, nebo romantické spaní pod širákem. Rajčatová omáčka, mozzarella, slanina, salám, klobása, feferony, fazole, kukuřice, tabasco, oregano.

Nächster

Pizza Nostra, pizzerie U Bartoše Mladá Boleslav, restaurace

Pizzerie tušť

Pro tisíce spokojených zákazníků připravujeme každý den jedinečnou pizzu, těstoviny, saláty, smažená jídla a jiné. Stravování pak probíhá ve společenské místnosti, která je umístěna ve zděné budově. Hostům je k dispozici oddělený salonek s cca 40 místy dle stolového uspořádání. Rajčatová omáčka, rostlinný sýr pizza top, rajčata, paprika, cibule, žampiony, kukuřice, brokolice, bazalka. Rajčatová omáčka, mozzarella, šunka, slanina, feferony, cibule, oregano. Smetanová omáčka s houbami, cibule, bílé víno a parmazán.

Nächster

Pizza Nostra, pizzerie U Bartoše Mladá Boleslav, restaurace

Pizzerie tušť

Ve špičkách opravdu nejsme schopni pojmout další rezervace a objednávky. Rajčatová omáčka, mozzarella, kuřecí maso, broskev, bazalka. Smetanová omáčka, losos, bílé víno, kapary, kopr, parmazán, citron. Smetana, mozzarella, slanina, špenát, cibule, balkán, oregano. K tomu Vám rádi doporučíme vhodnou vychlazené pivo.

Nächster

Pizzerie u Bódi

Pizzerie tušť

Máme rádi pejsky, a tak jsou u nás i oni vítanými hosty! Hořčice, mozzarella, salám, klobása, paprika, cibule, kapary, tabasco, oregano. Ubytování v soukromí, ve zděné budově Součástí kempu je zděná budova, ve které se nacházejí 4 pokoje pro dvě až tři osoby. Smetana nebo rajčatová omáčka, mozzarella, bazalka. V roce 2012 jsme rozšířili naší pizzerii o stylovou venkovní nekuřáckou terasu. Před každým pokojem je připraveno venkovní posezení.

Nächster

Ubytování Třeboňsko, kemp Jižní Čechy, levné ubytování v chatkách na Třeboňsku

Pizzerie tušť

Jsou rozděleny do třech částí, v každé části je 4 až 5 chatek. Vychutnat si u nás můžete božské dezerty a šťavnaté ovoce vlastních nápadů. Cena samostatné menu polévky je 30,- Kč. Celková kapacita chatek je 52 lůžek. Toalety a sprchy jsou společné pro všechny obyvatele kempu. Rozvoz zdarma je při objednání 2 ks pizzy do těchto lokalit Krásné Pole, Vřesina, Poruba,Pustkovec, Dolní Lhota, Velká Polom, Plesná, Čavisov, Horní Lhota a při objednání 3 ks pizzy do obcí Kyjovice, Zbyslavice, Klimkovice, Budišovice a Hrabyně. La información que se recopila con ellas se utilizará, por ejemplo, para mostrar anuncios personalizados en redes sociales o con otros fines de marketing.

Nächster