Słodkie wierszyki. Życzenia urodzinowe 2020

Wierszyki pozdrowienia

słodkie wierszyki

Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi którą wybrałaś w wędrówce życia choćby Ci ciernie raniły nogi a cel wydawał się nie do zdobycia! Dla Ciebie — Ty wiesz, kim jestem… Oddaje Ci mą duszę, a z nią moją miłość bez granic. Wieczory się dłużą, A ich jest tak dużo, Nikt bliski nie puka do drzwi. Lecz tylko silne uczucie może przetrwać Na wieki! Radosny szczebiot dziecięcych głosików każdy dzień opromieni, a wspólne wzajemne zrozumienie nigdy się nie zmieni. Niechaj szlachetność celów związek Wasz opromieni! Dziękuje za Twe spojrzenie, zwierciadło Twojej uczciwości. A mówię to z ukrycia, Bo Cię kocham i kochać nie przestanę, Na zawsze z Tobą pozostanę.

Nächster

Miłosne wierszyki

słodkie wierszyki

Młody mężu przytul żonę, Niechaj cała ziemia grzmi. Dzięki tej miłości kwitnącej w Waszych sercach ludzka ręka nigdy Was nie rozłączy. Jesteś mi tak bliski, wciąż czekam na Ciebie. Sympatyczna jak maskotka i słodziutka jak szarlotka. O czym zamarzysz, I czego zapragniesz, Niech Ci się spełni, Niech się przydarzy. Małżeństwo to Wy — na zawsze razem.

Nächster

Wierszyki miłosne 2

słodkie wierszyki

Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce Tobie oddajeDla ciebie zrobię wszystko Moja kochana Myszko Oddam Ci cały mój świat Bo jesteś tego wart. Byście w zdrowiu, szczęściu byli Razem dzieląc życia trudy Aby Wasze wspólne życie Nie zaznało nigdy nudy. Kochać Cię za dnia i w nocy, będę zawsze do pomocy. Przyjaźni moc połączyła nas W wielki sznur długich lat Gdzie będziesz Ty i będę i ja Gdzie nie będzie bólu ani zła Gdzie przyjaźń będzie wiodła nas Po długich życia ścieżkach I tylko Ona i więcej nikt Bo tylko Ona będzie Razem z nami w parze iść! Więc przyjmij proszę od serca, Życzenia wierszem dla Ciebie pisane. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci. Życzenia urodzinowe dla pań po niemiecku: Moja ukochana z okazji urodzin życzę Tobie uśmiechu na twarzy każdego dnia, patrzenia na świat przez różowe okulary, tylko szczęśliwych dni oraz niech każda chwila spędzona ze mną dawała Ci radość i na zawsze pozostawała w Twojej pamięci. Oczy twe, serce twe-czyste i piękne niczym łza! Rodzina, przyjaciele-to tak z życiu wiele, to niczym słońce w naszych ciemnościach, Lecz Ty dla mnie-jak radosna wiosna.

Nächster

Wierszyki Urodzinowe

słodkie wierszyki

Wraz z nimi słowa - życzenia, cieple, piękne, kochane. Nieprzeciętnie słodkie usta, ogień, rozkosz i rozpusta. Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! To uczucie we mnie płonie i nigdy nie przestanie. Upominki świąteczne to nasza specjalność. By me usta spoczęły na Twoich, A teraz to mnie wszystko boli. Z serca płyną te życzenia: w datę Twego urodzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności sto lat życia, moc radości! Na zawsze Twe troski, Odsunie w cień. A do tego 100 lat i róże, Przesyła Ci.

Nächster

SMSy

słodkie wierszyki

Urodziny dzień radosny, Pełen kwiatów zapach wiosny. I w myślach całuję… -nie powiem Ci jak. Jeśli masz siłę, to walcz… Jeśli nie, nie rań. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. Z bukietem róż do Ciebie przyjść nie mogę: By złożyć Ci urodzinowe życzenia! Moc życzeń szczęścia, zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń życzy. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chce mieć dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest twój dzień.

Nächster

Słodki wierszyk dla chłopaka ?

słodkie wierszyki

Trzech pokoi, kupę dziatek, Pannie Młodej wielu szmatek. Chciałeś bym była przy Tobie Odnalazła Ciebie w sobie. Gdy budzę się myślę o Tobie, Gdy kładę się spać to samo robię. Myśl o Tobie mnie na tym świecie trzyma, Wtedy gdy Cię nie ma przed mymi oczyma! Chodź dookoła chłopców tyle dla mnie liczysz się tylko Ty kochanie! Dane w Local Storage Object są długotrwale przechowywane przez przeglądarkę i nie są usuwane po zamknięciu przeglądarki ani nie mają określonego czasu ważności. Spełnienia marzeń najskrytszych niech będą realne i jasne. Nikt mi nie da tak słodkiego buziaka jak ty! I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone.

Nächster

Słodycze reklamowe, Cukierki z logo, Słodycze firmowe, Upominki i gadżety reklamowe

słodkie wierszyki

Każdy swą gwiazdeczkę w serduszku nosi, A ja w sercu noszę tylko Ciebie! Daję Ci dzisiaj urodzinowe życzenia, niech się Twe życie na lepsze zmienia, wielu przyjaciół, mnóstwo miłości. Jak dwie perełki w oceanie życia, Jak dwie gwiazdeczki na niebie, Świecą nam do powicia Dwa słowa — kocham ciebie. W dniu Twych urodzin, w dniu pełnym radości, Życzę aby uśmiech na Twej twarzy gościł! Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie! Aby wszystko się spełniło, O czym marzysz o czym śnisz. Pierwsze wzmianki o zwyczaju obchodzenia urodzin sięgają czasów starożytnego Egiptu, gdy za datę urodzin uznawano dzień koronacji, a w rezultacie uzyskania statusu boskości. U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie; 9. Na zawsze w moim sercu-tylko Ty KochaniePragnę Twej miłości, Smaku Twoich ust, Pragnę Twoich pieszczot, I Twych czułych słów.

Nächster

Wierszyki miłosne

słodkie wierszyki

Dziękuje za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz i w czym pokładasz nadzieję. Tak wygląda moja każda noc, w której nie ma Cię… Dla Eweliny P. Kazda sekunda spędzona z daleka od ciebie była straconą. Personalizacja opakowań i słodyczy Oferowane przez nas słodkie prezenty dla firm projektowane są z myślą o kampaniach reklamowych naszych klientów. Sukcesów w każdej dziedzinie życia z całego serca Tobie życzę! Niepowtarzalny, aksamitny smak oferowanej przez nas czekolady to efekt pracy firmy Barry Callebaut światowego lidera w produkcji wysokiej jakości produktów kakaowych i czekoladowych. Dostatek, zdrowie i zgoda Niech w domu przebywa, Niech wspólnego zrozumienia Nigdy nie ubywa.

Nächster